Bezplatný fitness
coaching

Doba není zrovna veselá, a protože neumíme šít roušky, rozhodli jsme přispět svou troškou do mlýna jinak a nabídnout bezplatně náš program fitness coachingu po celou dobu trvání současné karantény. Ať už hledáte způsob, jak se udržet ve formě, než vám zase otevřou vaše oblíbené fitness, nebo byste rádi využili nově nabytý volný čas ke zlepšení své vitality a kondice jsme připraveni vám pomoci, bezplatně a v pohodlí vašeho domova.

Co nabízíme?

Pravidelný online fitness coaching po celou dobu trvání současné karantény (minimálně 1 měsíc), v rámci kterého vám můžeme pomoci

  • Optimalizovat vaše dechové stereotypy – pro pevnější zdraví, úlevu od stresu a zlepšení vaší kondice.
  • Jíst lépe – a znovu tak nastartovat váš metabolismus, zlepšit celkovou úroveň energie, pozornosti i vitality v každodenním životě i sportu a zbavit se přebytečných kilogramů
  • Rozhýbat ztuhlé a bolavé tělo – zlepšit tak sovu mobilitu a celkové pohybové schopnosti, na jejichž základě vybudujete silné a odolné tělo, schopné vzdorovat zraněním i přibývajícímu věku.
  • Lépe spát – zbavovat se stresu a pečovat o své tělo tak, aby si udrželo své přirozené zdraví a vitalitu i v letech, které teprve přijdou.

To vše z pohodlí vašeho domova formou pravidelných konzultací pomocí messengeru nebo skype jednou týdně.

Jak se přihlásit?

Rádi bychom pomohli co největšímu množství lidí, ale naše možnosti jsou omezené. Proto, pokud máte zájem, neváhejte a přihlaste se na vstupní, nezávaznou konzultaci pomocí formuláře níže. My vás na oplátku kontaktujeme v nejbližším možném termínu.