Intervention

Protože na Vašem zdraví záleží…

V Intervention pomáháme svým klientům dosáhnout optimálního zdraví a výkonu

Věříme, že zodpovědnost za vlastní zdraví, dlouhověkost a kvalitu života leží na každém z nás. Proto jsme v roce 2016 vytvořili Intervention. Systém, který jde daleko za hranice tradičního fitness a výživového poradenství. Systém, pro který je zdraví a správná funkce našeho těla důležitějí než jeho vzhled. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální sportovec, programátor, nebo třeba učitelka v mateřské školce. S námi se budete každý den probouzet s pocitem, že jste lepší, než jste byli včera.

Úspěch není o výsledcích, které zmizí stejně rychle jako se objevil, ale o udržitelných změnách, které vydrží po celý život

Když přijde na skutečné změny v oblasti lidského zdraví a výkonu nejsou jednorázové diety a tréninkové programy příliš účinné. Proto naše klienty vedeme cestou udržitelných změn návyků a životního stylu, které vytvoří pevnou základnu pro jejich trvající úspěch. Když se podíváte zblízka na naše programy, najdete individuálně vytvořená řešení navržená tak, aby naplnila Vaše potřeby v oblastech, dýchání, výživy, síly, pohybu, mentální hygieny a regenerace. Věříme totiž, že pouze holistický, individuální přístup vede k výsledkům, které si skutečně zasloužíte!

Naše programy

Intervention Coaching

Dostaňte jednou pro vždy své zdraví pod kontrolu. V rámci tohoto programu vybudujete efektivní návyky a naučíte se používat jednoduché strategie, které vytvoří pevné základy Vaší osobní proměny a zdravého životního stylu.

Intervention Gym

Jediné fitness, které přijede za Vámi domů. Vytěžte naprosté maximum ze svého úsilí a dosáhněte nedostižitelných výsledků v oblasti zdraví a fitness s pomocí našich individuálních, na cíl orientovaných pohybových programů.

Intervention Academy

To, co víme o lidském zdraví a výkonu si nenecháváme pro sebe. Naopak o naše poznatky a nápady se dělíme s ostatními profesionály i širokou veřejností v podobě seminářů, praktických kurzů a vzdělávacích programů.

Abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší, pravidelně se vzděláváme u těch nejlepších

Nechceme usnout na vavřínech, proto se neustále vzděláváme a navštěvujeme kurz, semináře a certifikace těch největších autorit v oblasti zdraví, výživy a fyzického tréninku. Získané informace pak testujeme v podmínkách reálného života, a pokud obstojí integrujeme je do našeho systému. Ten v současnosti stojí mimo jiné na pilířích těcht ocertifikací:

Nespoléhejte na to, co Vám říkáme my, přečtěte si, co o nás říkají ti, kterým jsme pomohli před Vámi

 • S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.

  Radim N.

 • S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.

  Monika K.

 • „Měl jsem tu možnost s Romanem cvičit od března do června tohoto roku, když jsem se rozhodl pro redukci váhy. Výsledek je 11 kg dole. Co oceňuji nejvíc je jeho přátelský a komunikativní přístup, na každý trénink jsem se těšil. Romane díky a věřím, že se ještě potkáme.

  Martin B.

 • „Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“

  Klára R.

Pořád si nejste jistí? Pročtěte si náš magazín a zjistěte víc o naší filosofii a metodách

Nemáme blog. Místo něj publikujeme pravidelné články v našem vlastním online magazínu. Vedle aktuálních informací ze světa zdraví a fyzického tréninku v něm najdete taktéž recenze na tématickou literaturu, infografiku, videa, komentáře, ukázkové programy a výukové seriály pro odbornou i laickou veřejnost.

Nezmeškejte žádné novinky

Už nikdy nezmeškejte žádné novinky. Přihlaste se k odebírání našeho newsletteru a nechte si je všechny zasílat na Váš email.

[mc4wp_form id="73"]