KOUČINK ZDRAVÍ A FITNESS

Naučte se pečovat o své zdraví. Zlepšete svou vitalitu a vybudujte silné a odolné tělo, schopné zvládat nároky vašeho každodenního života i sportu.

Zažil to už pravděpodobně každý. Snažíte se udělat něco pro zdraví, a tak vyzkoušíte novou dietu nebo tréninkový program, jen abyste se po pár týdnech vrátili zpět do starých kolejí. Demotivovaní představou, že nikdy nebudete schopni udržet změny, o které se už tak dlouho snažíte.

V Intervention děláme věci jinak. Pomáháme našim studentům najít cestu k jejich zdraví. Vzděláváme je, podporujeme a učíme jak proměnit nově nabyté dovednosti ve stabilní návyky, které jim vydrží po celý život.

Náš systém představuje spojení mezi tím, co víte, že máte dělat pro své zdraví a vnitřní motivací, která se postará o to, aby vám žádané změny vydrželi už na dobro.

Zdraví je jako kterákoli jiná dovednost. Častým procvičováním se zlepšuje, avšak když mu nevěnujeme dostatečnou pozornost chátrá a brzy vymizí docela.

Nehrajeme si na doktory, ani lidové léčitele. Neděláme zázračná uzdravení a neprodáváme žádné doplňky stravy. Namísto toho pracujeme, s nejnovějšími vědeckými poznatky z oblasti funkční medicíny, preventivní medicíny, sportovní a výživové vědy, pomocí kterých našim studentům pomáháme:

 • Optimalizovat dechové stereotypy a zlepšit tak svou kondici, minimalizovat příznaky astmatu i dalších dechových obtíží, posílit imunitu a zlepšit svou odolnost vůči stresu.
 • Jíst lépe a zbavit se tak nadváhy a jejích negativních dopadů na zdraví, znovu nastartovat metabolismus a zlepšit celkovou úroveň energie, pozornosti a vitality v každodenním životě i sportu.
 • Rozhýbat ztuhlé a bolavé tělo a zlepšit tak svou mobilitu a celkové pohybové schopnosti, na jejichž základě vybudujeme silné a odolné tělo schopné odolávat zraněním i přibývajícímu věku.
 • Lépe spát, znovuobjevit radost z přirozeného pohybu a pečovat o své tělo tak, aby si udrželo ničím neomezenou pohyblivost, kondici a vitalitu i v letech, které teprve přijdou.

Když přijde na kultivaci našeho zdraví a kondice nejsou univerzální programy a diety příliš efektivní. Proto nabízíme systém, který se plně přizpůsobí vašim potřebám a možnostem.

Naše vzájemná spolupráce začne vstupní konzultací, na které si povíme vše potřebné o našem programu, vašich cílech, potřebách a možnostech. Na základě těchto informací vám pak sestavíme individuální plán, kterým vás následně provedeme. Nemusíte se přitom bát, že bychom vás tlačili do věcí, které budou nad vaše síly. O tempu i směru proměny rozhodnete vy. My vám pouze poskytneme potřebné informace, vedení a podporu.

Základem samotného programu jsou pravidelné konzultace, v rámci kterých se vždy zaměříme na konkrétní téma nebo dovednost důležité pro váš cíl. To pak spojíme s jednoduchým úkolem, který vám pomůže získané vědomosti transformovat ve stabilní návyk způsobem, který vás nejenže dovede k cíli, ale pomůže vám získané výsledky i udržet.

Co o nás říkají naši studenti?

 • S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.

  Radim N.

 • S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.

  Monika K.

 • „Měl jsem tu možnost s Romanem cvičit od března do června tohoto roku, když jsem se rozhodl pro redukci váhy. Výsledek je 11 kg dole. Co oceňuji nejvíc je jeho přátelský a komunikativní přístup, na každý trénink jsem se těšil. Romane díky a věřím, že se ještě potkáme.

  Martin B.

 • „Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“

  Klára R.

Kolik to bude stát?

Našim studentům v současnosti nabízíme dva typy spolupráce. Online coaching prostřednictvím emailu a / nebo jiného komunikačního programu a Osobní coaching v Brně.

Online coaching

Vstupní konzultace

Jedna online konzultace týdně

Pohybový program

Online podpora a motivace

Pravidelná kontrola výsledků

2 000 Kč / měsíc

4 500 Kč / 3 měsíce

Osobní coaching

Vstupní konzultace a screening

Jedna osobní konzultace týdně

Pohybový plán

Online podpora a motivace

Pravidelné měření výsledků

3 500 Kč / měsíc

9 000 Kč / 3 měsíce

Osobní konzultace

Možná témata:

Komplexní screening

Konzultace tréninkového plánu

Výživa

Technika konkrétních cviků

900 Kč / 60 minut

500 Kč / 60 minut*

*Cena je platná pro klienty, kteří mají na daný měsíc zaplacený online nebo osobní coaching

Udělejte první krok na cestě k optimálnímu zdraví a vysněné postavě

Pokud jste připraveni dostat své zdraví pod kontrolu a získat tělo, které si skutečně zasloužíte, jsme připraveni vám pomoci. Pravděpodobně jste to už zkoušeli sami.  Toto je vaše šance pracovat s těmi nejlepšími v oboru, šance vypadat, cítit se a žít lépe, než jste si mysleli, že je vůbec možné.

Pokud máte zájem s námi spolupracovat udělejte jeden malý krok a vyplňte formulář níže. Nestojí to žádné peníze, ani Vás to k ničemu nezavazuje. My vás na oplátku kontaktujeme v nejbližším možném termínu. Pošleme vám bližší informace o programu a nabídneme možnost nezávazné konzultace, na které si budeme moci promluvit o vašich cílech, představách a případných dotazech.

Doufáme, že nám dáte příležitost proměnit váš život a tělo již napořád. První krok je ovšem na Vás.