Intervention Coaching

Naučte se pečovat o své zdraví. Zlepšete svou vitalitu a vybudujte silné a odolné tělo, schopné zvládat nároky Vašeho každodenního života i sportu.

Intervention Coaching je unikátní transformační program zaměřený na podporu celkového zdraví, vitality a kvality Vašeho každodenního života prostřednictvím budování pozitivních návyků v oblasti dýchání, stravy, síly, odpočinku a pohybu.Nemusíte se přitom bát žádných drastických diet, zničujících tréninků, ani nutnosti utrácet za výživové doplňky. Celý program jsme totiž založily na jednoduchých strategiích a praktických nástrojích, které do svého života zvládne začlenit opravdu každý.

Zdraví je jako kterákoli jiná dovednost. Častým procvičováním se zlepšuje, avšak když mu nevěnujeme dostatečnou pozornost chátrá a brzy vymizí docela.

Nehrajeme si na doktory, ani lidové léčitele. Neděláme zázračná uzdravení. Naopak, pracujeme pouze v mezích vytyčených nejnovějším vědeckým poznáním, v rámci kterých našim klientům pomáháme:
  • Zlepšit dechové stereotypy a bavit se tak negativního vlivu stresu, minimalizovat příznaky astmatu i dalších dechových obtíží a zlepšit svou pozornost, stejně jako schopnost se soustředit v práci, i každodenním životě.
  • Jíst lépe, zbavit se nadváhy a jejích negativních dopadů na zdraví, znovu nastartovat imunitu a zlepšit celkovou úroveň energie a vitality.
  • Vybudovat funkční sílu pro každodenní život i sport a zpevnit tak postavu, předcházet bolestem zad i dalším zraněním a minimalizovat ztrátu svalové tkáně, kosterní tkáně a síly spojenou s narůstajícím věkem.
  • Lépe spát, regulovat stres a pečovat o své tělo tak, aby si dokázalo udržet ničím neomezenou pohyblivost s přirozenou vitalitou i v letech, které teprve přijdou.
  • Znovuobjevit radost z přirozeného pohybu. Zlepšit celkovou kondici, normalizovat krevní tlak a snížit tak riziko vzniku a rozvoje kardiovaskulárních chorob.

Když přijde na zlepšování našeho zdraví tak „univerzální“ programy příliš dobře nefungují. Proto jsme vytvořili systém, který se snadno přizpůsobí potřebám každého klienta.

Začneme tím, že se společně sejdeme na nezávazné vstupní konzultaci, kde nám řeknete vše potřebné o sobě, svých cílech, potřebách, možnostech a případných zdravotních omezeních. Na základě těchto informací Vám pak připravíme individuální plán, kterým Vás také provedeme. Nemusíte se přitom bát, že bychom Vás tlačili do rozhodnutí, která budou nad Vaše síly. Tempo i směr proměny budete určovat vy. My Vám pak poskytneme potřebné vedení a podporu.

Pochopitelně, v průběhu celého programu nás budete moci kdykoli kontaktovat. Budeme Vám tak vždy nablízku, abychom Vám mohli pomoci překonat případné překážky a na základě Vašich výsledků a zpětné vazby budeme nadále zdokonalovat celý program tak, aby vždy odpovídal Vašim aktuálním potřebám a možnostem.

Samotný program stojí na základě pravidelných konzultací v rámci, kterých vždy probereme konkrétní téma důležité pro Váš další postup k cíli a spojíme jej s jednoduchým úkolem, který Vám pomůže získané vědomosti procvičovat a proměnit ve stabilní návyk. Tak, abyste nejen získaly potřebné výsledky, ale byly jste schopni udržet si je i po konci programu.

Naším cílem je pomoci co největšímu počtu lidí ke zdraví a postavě, které si zaslouží. Proto jsme náš program vytvořili tak, abyste jej mohli absolvovat takřka odkudkoliv.

Chápeme, že v životě je spousta důležitých věcí. Rodina, práce, koníčky, to všechno vyžaduje náš čas a pozornost. Abychom ještě více nenapínali Váš, už tak jistě plný rozvrh rozhodli jsme se nepracovat z jedné konkrétní lokace. Místo toho dojíždíme za našimi klienty domů po celém Brně a okolí. A pokud nejste z Brna, nebo Váš rozvrh vyžaduje ještě větší flexibilitu můžete celý program absolvovat také online prostřednictvím emailu, skype, nebo jiného komunikačního nástroje.

Nespoléhejte na to, co Vám říkáme my, přečtěte si, co o nás říkají ti, kterým jsme pomohli před Vámi

S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.

Radim N.

S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.

Monika K.

„Měl jsem tu možnost s Romanem cvičit od března do června tohoto roku, když jsem se rozhodl pro redukci váhy. Výsledek je 11 kg dole. Co oceňuji nejvíc je jeho přátelský a komunikativní přístup, na každý trénink jsem se těšil. Romane díky a věřím, že se ještě potkáme. 

Martin B.

„Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“

Klára R.

Kolik to bude stát?

Abychom Vám umožnili co nejsnadnější propojení zdraví s Vaším reálným životem připravili jsme pro Vás tři varianty coachingového programu:

Online Coaching

Jedna online konzultace týdně

Online podpora

Minimální úvazek 6 měsíců

 

 

1 500 Kč / měsíc

Osobní Coaching

Jedna osobní konzultace týdně

Tréninkový plán

Online podpora

Minimální úvazek 3 měsíce

 

2 500 Kč / měsíc

Premium Coaching

Jedna osobní konzultace týdně

Jeden osobní trénink týdně

Tréninkový plán

Online podpora

 

4 500 Kč / měsíc

Udělejte první krok na cestě k optimálnímu zdraví a vysněné postavě

Pokud jste připraveni dostat své zdraví pod kontrolu a získat tělo, které si skutečně zasloužíte, jsme připraveni Vám pomoci. Pravděpodobně jste to už zkoušeli sami.  Toto je Vaše šance pracovat s těmi nejlepšími v oboru, šance vypadat, cítit se a žít lépe, než jste si mysleli, že je vůbec možné.

Pokud máte zájem s námi spolupracovat udělejte jeden malý krok a vyplňte formulář níže. Nestojí to žádné peníze, ani Vás to k ničemu nezavazuje. My Vás na oplátku kontaktujeme v nejbližším možném termínu. Pošleme Vám bližší informace o programu a nabídneme možnost nezávazné konzultace, na které si budeme moci promluvit o Vašich cílech, představách a případných dotazech.

Doufáme, že nám dáte příležitost proměnit Váš život i tělo již napořád. První krok je ovšem na Vás.

Přesunout se na začátek