Objevte radost z bezbolestného, funkčního pohybu. Vybudujte silné, mobilní a odolné tělo schopné postavit se nástrahám Vašeho každodenního života i sportu.

Představte si svět, ve kterém se budete každé ráno probouzet s vědomím, že Vaše tělo je připravené na všechny výzvy, které ho mohou potkat. Svět, ve kterém se nemusíte bát náhlé bolesti zad, nedostatku vitality nebo dalších omezení. Svět, ve kterém se můžete bez obav věnovat svým oblíbeným aktivitám nebo sportu a dokážete si skutečně užít každý den.

V Intervention věříme, že právě schopnost užít si každý den na plno je známkou skutečného zdravý, a proto pomáháme našim klientům vytvořit právě takový svět, bez ohledu na jejich věk nebo sportovní zkušenosti.

 

Intervention Gym není jen další estetické studio nebo kulturistická přípravka. Je to škola pohybu zaměřená na optimalizaci Vašeho zdraví a budování fyzické autonomie skrze přirozený pohyb.

Chápeme, že v životě jsou i jiné věci než jenom cvičení, a proto se postaráme o to, abyste dosáhli svých výsledků i bez nutnosti podřídit jim celý svůj život. Ukážeme Vám, že abyste byli zdraví a v kondici, nemusíte se vzdát veškerého svého volného času, koníčků ani oblíbených jídel.

Nebudeme Vás ani tlačit do nějakých výkonnostních standardů, pokud to nebude Váš cíl. To jak se každý den cítíte a jak dobře se dokážete hýbat je pro nás totiž důležitější, než kolik zvednete na mrtvý tah, nebo kolik uděláte shybů.

To, co děláme není jen další variace na kulturistický trénink, crossfit nebo jinou z mnoha specifických sportovních disciplín. Je to komplexní systém pohybového vzdělávání, které Vám umožní hýbat se lépe a sebejistěji v jakékoli situaci, ať už si hrajete s vnoučetem na hřišti, nebo se připravujete na svůj první zápas v MMA.

Zapomeňte na metodu pokus – omyl a získejte maximum ze svého času a úsilí!

Náš systém nevyrostl jen tak na zelené louce. Je produktem našeho soustavného vzdělávání a zkušeností, které jsme nasbírali při práci s několika desítkami klientů, kteří chtěli vylepšit kvalitu svého života. Trénink s námi proto není jen náhodná skladba cviků vyčtená z nejnovějšího čísla kulturistického časopisu. Jedná se o komplexní proces, který Vás provede cestou k Vašemu cíli od začátku do konce:

Nejprve se potkáme na nezávazné vstupní konzultaci, kde si povíme vše potřebné o Vás a Vašich cílech.

S ohledem na tyto cíle zhodnotíme Vaše aktuální možnosti, pohybové schopnosti a pomůžeme Vám odstranit případná omezení a asymetrie.

Vytvoříme Vám individuální program, který posílí tři základní atributy zdravého těla, mobilitu, motorickou kontrolu a sílu, a pomůže Vám dostat se k Vašemu cíli.

Tímto plánem Vás krok za krokem provedeme a pomůžeme Vám integrovat nové schopnosti do Vašeho každodenního života i sportu.

Celý proces pak následně zopakujeme, jak se v průběhu času budou zlepšovat Vaše schopnosti a měnit cíle.

Získejte zpět přirozenou radost z pohybu a odemkněte skrytý potenciál Vašeho těla.

Nejsme pro každého, to je cena za to, že v tom, co děláme patříme k nejlepším. Nesnažíme se dělat všechno, místo toho se specializujeme na práci s lidmi, kteří potřebují kompenzovat svůj sedavý způsob život a jednostrannou zátěž, začátečníky a ty, kteří se k pohybu vrací po dlouhé pauze, zranění nebo porodu, stejně jako lidi středního a staršího věku, kteří si přejí udržet si svou pohybovou nezávislost, zdraví a vitalitu. Těm všem pomáháme:

  • Obnovit přirozenou funkci těla a odstranit případné limitace a asymetrie
  • Zvýšit svou mobilitu, flexibilitu a kontrolu nad novým rozsahem pohybu
  • Zlepšit rovnováhu, stabilitu trupu a schopnost uvědomovat si vlastní tělo
  • Rozvinout funkční sílu celého těla a zvýšit odolnost proti zraněním
  • Posílit svalovou, pojivovou i kosterní tkáň, odstranit bolesti zad a zlepšit celkové držení těl

Nespoléhejte na to, co Vám říkáme my, přečtěte si, co o nás říkají ti, kterým jsme pomohli před Vámi

S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.

Radim N.

S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.

Monika K.

„Měl jsem tu možnost s Romanem cvičit od března do června tohoto roku, když jsem se rozhodl pro redukci váhy. Výsledek je 11 kg dole. Co oceňuji nejvíc je jeho přátelský a komunikativní přístup, na každý trénink jsem se těšil. Romane díky a věřím, že se ještě potkáme. 

Martin B.

„Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“

Klára R.

Trénujte kdekoliv chcete, ve Vašem oblíbeném fitness, doma nebo třeba v parku. V rámci Brna za Vámi náš trenér dorazí kamkoliv.

Chápeme, že spousta z nás z mnoha různých důvodů nechce anebo nemůže dojíždět do klasického fitness, a proto jsme se rozhodli nepůsobit pouze na jedné adrese. Místo toho jezdíme mi za našimi studenty po celém Brně. Nemusíte se přitom bát, že byste museli nakupovat nějaké vybavení. Silné, pohyblivé a zdravé tělo se dá totiž vybudovat i v případě, že nemáte k dispozici nic víc než jenom podlahu. Naopak, ušetříte za vstupné do fitness a za nervy, které by prověřila cesta městem ve špičce.

Kolik to bude stát?

Nenabízíme pouze tréninkový čas, ale výsledky. Proto jsme pro Vás připravili tři typy členství, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů co nejefektivněji, s ohledem na Vaše potřeby a časové možnosti:

Standard

Tréninkový plán na 1 měsíc

Dva osobní tréninky 

Možnost dalších konzultací online

1500 Kč / měsíc

Advanced

Tréninkový plán na 1 měsíc

Čtyři osobní tréninky

Možnost dalších konzultací online

2400 Kč / měsíc

Elite

Tréninkový plán na 1 měsíc

Osm osobních tréninků

Možnost dalších konzultací online

4000 Kč / měsíc

Udělejte první krok na cestě ke zdraví a fyzické autonomii

Pokud jste připraveni dostat své zdraví pod kontrolu a získat tělo, které si skutečně zasloužíte jednou provždy, jsme připraveni Vám pomoci. Toto je Vaše šance pracovat s těmi nejlepšími v oboru, šance vypadat, cítit se a žít lépe, než jste si mysleli, že je vůbec možné.

Pokud máte zájem s námi spolupracovat udělejte jeden malý krok a vyplňte formulář níže. Nestojí to žádné peníze, ani Vás to k ničemu nezavazuje. My Vás na oplátku kontaktujeme v nejbližším možném termínu. Pošleme Vám bližší informace o programu a nabídneme možnost nezávazné konzultace, na které si budeme moci promluvit o Vašich cílech, představách a případných dotazech.

Doufáme, že nám dáte příležitost proměnit Váš život i tělo již napořád. První krok je ovšem na Vás.